www.szczakowianka.pl

Podlesianka ostatnim rywalem w rundzie jesiennej!

Piłkarska jesień w V lidze gr. Katowice II dobiega końca. W najbliższą środę podopieczni Andrzeja Sermaka zagrają swoje ostatnie spotkanie w tym roku - w Katowicach z tamtejszą Podlesianką Katowice. Początek spotkania o godzinie 13:30 na stadionie przy ul. Sołtysia w Podlesiu.

Gospodarze tego meczu nie mogą tej rundy zaliczyć do udanych. Drużyna z Katowic zgromadziła dotychczas na swoim koncie 16 punktów, co daje im dopiero 10. pozycję w tabeli. Jak się okazuje największą bolączką katowiczan są pojedynki na własnym stadionie, na którym wygrali tylko trzy razy, pozbawiając punktów stosunkowo lepszych rywali - MCKS Czeladź 1:0, Unie Ząbkowice 2:1 oraz Milenium Wojkowice 4:1, tracąc jednak punkty ze słabszymi rywalami.

Drużyna Szczakowianki natomiast, w dalszym ciągu jest jedyną niepokonaną drużyną V ligowych rozgrywek w tym sezonie (ostatnia przegrana Szczakowianki: sezon 2008/2009 - 8 listopada 2008), zbierając na swoim koncie w ciągu całej rundy jesiennej 42. punkty, z bilansem bramkowym 57-1. Podopieczni Andrzeja Sermaka zapewne będą chcieli utrzymać ten znakomity wynik i w pięknym stylu - bez porażki, pożegnać rozgrywki oraz swoich kibiców i z dużym spokojem podchodzić do rundy rewanżowej rozgrywek V ligi.

Dodał: Randall / 2009.11.09; 15:42
Źródło: własne