Kalendarz na 2010 rok!
Do 20 grudnia można dokonywać zapisów na kalendarze Szczakowianki Jaworzno na rok 2010. Kalendarze wydawane będa w rozmiarze A3 w cenie 15 zł. Zapisów można dokonać pod numerem Gadu Gadu: 1925923 lub E-Mal: rafal.bzowski@szczakowianka.pl Dodatkowo informujemy, że tylko wczesniejsze zamówienie i przedpłata gwarantuje zakup kalendarza. Goraco polecamy....Więcej!

     

0:1
Podlesianka Katowice
vs
Szczakowianka Jaworzno
R 11.11.2009, 13:30 Liga okręgowa

-:-
MCKS CzeladĽ
vs
Szczakowianka Jaworzno
20.03.2010, 15:00 terminarz
Archiwum
Terminarz Liga okręgowa sezon 2008/2009
1 Kolejka
Orkan Dabrówka Wielka 5 : 1 Górnik Jaworzno 10.08.08 17:00
Unia D±browa Górnicza 2 : 0 Ciężkowianka Jaworzno 09.08.08 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 0 : 4 Pogoń Imielin 09.08.08 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 0 : 0 Czarni Sosnowiec 09.08.08 17:00
Szczakowianka Jaworzno 2 : 0 Unia Z±bkowice 09.08.08 17:00
Podlesianka Katowice 4 : 3 Górnik Piaski 09.08.08 17:00
MCKS CzeladĽ 3 : 0 Kolejarz 24 Katowice 09.08.08 17:00
Milenium Wojkowice 3 : 2 MKS Siemianowice ¦l±skie 09.08.08 17:00
2 Kolejka
Górnik Jaworzno 0 : 3 Milenium Wojkowice 16.08.08 17:00
Kolejarz 24 Katowice 2 : 7 MKS Siemianowice ¦l±skie 16.08.08 17:00
Górnik Piaski 2 : 2 MCKS CzeladĽ 16.08.08 17:00
Unia Z±bkowice 0 : 0 Podlesianka Katowice 16.08.08 17:00
Czarni Sosnowiec 1 : 0 Szczakowianka Jaworzno 16.09.08 16:30
Pogoń Imielin 0 : 0 Andaluzja Brzozowice-Kamień 16.08.08 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 1 : 3 AKS Niwka Sosnowiec 16.08.08 17:00
Orkan Dabrówka Wielka 2 : 0 Unia D±browa Górnicza 17.08.08 17:00
3 Kolejka
Unia D±browa Górnicza 4 : 1 Górnik Jaworzno 20.08.08 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 1 : 1 Orkan Dabrówka Wielka 20.08.08 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 4 : 0 Ciężkowianka Jaworzno 20.08.08 17:00
Szczakowianka Jaworzno 5 : 0 Pogoń Imielin 20.08.08 17:00
Podlesianka Katowice 1 : 3 Czarni Sosnowiec 20.08.08 17:00
MCKS CzeladĽ 0 : 0 Unia Z±bkowice 20.08.08 17:00
MKS Siemianowice ¦l±skie 0 : 3 Górnik Piaski 20.08.08 17:00
Milenium Wojkowice 1 : 1 Kolejarz 24 Katowice 20.08.08 17:00
4 Kolejka
Górnik Jaworzno 1 : 0 Kolejarz 24 Katowice 23.08.08 17:00
Górnik Piaski 2 : 6 Milenium Wojkowice 23.08.08 17:00
Unia Z±bkowice 1 : 0 MKS Siemianowice ¦l±skie 23.08.08 17:00
Czarni Sosnowiec 7 : 1 MCKS CzeladĽ 23.08.08 16:00
Pogoń Imielin 2 : 2 Podlesianka Katowice 26.08.08 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 0 : 6 Szczakowianka Jaworzno 24.08.08 11:00
Orkan Dabrówka Wielka 0 : 0 Andaluzja Brzozowice-Kamień 23.08.08 17:00
Unia D±browa Górnicza 1 : 2 AKS Niwka Sosnowiec 23.08.08 17:00
5 Kolejka
AKS Niwka Sosnowiec 1 : 3 Górnik Jaworzno 30.08.08 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 1 : 1 Unia D±browa Górnicza 30.08.08 17:00
Szczakowianka Jaworzno 0 : 1 Orkan Dabrówka Wielka 30.08.08 17:00
Podlesianka Katowice 9 : 0 Ciężkowianka Jaworzno 30.08.08 17:00
MCKS CzeladĽ 4 : 0 Pogoń Imielin 30.08.08 12:00
MKS Siemianowice ¦l±skie 1 : 6 Czarni Sosnowiec 30.08.08 17:00
Milenium Wojkowice 2 : 1 Unia Z±bkowice 30.08.08 17:00
Kolejarz 24 Katowice 1 : 4 Górnik Piaski 30.08.08 17:00
6 Kolejka
Górnik Jaworzno 0 : 4 Górnik Piaski 03.09.08 17:00
Unia Z±bkowice 6 : 0 Kolejarz 24 Katowice 03.09.08 17:00
Czarni Sosnowiec 2 : 1 Milenium Wojkowice 03.09.08 17:00
Pogoń Imielin 0 : 0 MKS Siemianowice ¦l±skie 03.09.08 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 0 : 3 MCKS CzeladĽ 03.09.08 17:00
Orkan Dabrówka Wielka 2 : 1 Podlesianka Katowice 03.09.08 17:00
Unia D±browa Górnicza 1 : 3 Szczakowianka Jaworzno 03.09.08 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 0 : 1 Andaluzja Brzozowice-Kamień 03.09.08 17:00
7 Kolejka
Andaluzja Brzozowice-Kamień 0 : 3 Górnik Jaworzno 06.09.08 17:00
Szczakowianka Jaworzno 7 : 0 AKS Niwka Sosnowiec 06.09.08 17:00
Podlesianka Katowice 1 : 2 Unia D±browa Górnicza 06.09.08 17:00
MCKS CzeladĽ 1 : 0 Orkan Dabrówka Wielka 06.09.08 17:00
MKS Siemianowice ¦l±skie 3 : 0 Ciężkowianka Jaworzno 06.09.08 17:00
Milenium Wojkowice 2 : 0 Pogoń Imielin 06.09.08 17:00
Kolejarz 24 Katowice 0 : 2 Czarni Sosnowiec 06.09.08 17:00
Górnik Piaski 0 : 2 Unia Z±bkowice 06.09.08 17:00
8 Kolejka
Górnik Jaworzno 0 : 5 Unia Z±bkowice 13.09.08 17:00
Czarni Sosnowiec 2 : 1 Górnik Piaski 13.09.08 17:00
Pogoń Imielin 5 : 2 Kolejarz 24 Katowice 13.09.08 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 1 : 6 Milenium Wojkowice 14.09.08 11:00
Orkan Dabrówka Wielka 2 : 4 MKS Siemianowice ¦l±skie 14.09.08 16:30
Unia D±browa Górnicza 1 : 2 MCKS CzeladĽ 13.09.08 16:30
AKS Niwka Sosnowiec 2 : 0 Podlesianka Katowice 13.09.08 16:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień 0 : 0 Szczakowianka Jaworzno 13.09.08 16:30
9 Kolejka
Szczakowianka Jaworzno 1 : 1 Górnik Jaworzno 20.09.08 16:30
Podlesianka Katowice 3 : 0 Andaluzja Brzozowice-Kamień 20.09.08 16:30
MCKS CzeladĽ 1 : 1 AKS Niwka Sosnowiec 20.09.08 16:30
MKS Siemianowice ¦l±skie 3 : 2 Unia D±browa Górnicza 20.09.08 16:30
Milenium Wojkowice 1 : 1 Orkan Dabrówka Wielka 20.09.08 16:30
Kolejarz 24 Katowice 4 : 3 Ciężkowianka Jaworzno 20.09.08 16:30
Górnik Piaski 4 : 2 Pogoń Imielin 20.09.08 16:30
Unia Z±bkowice 1 : 5 Czarni Sosnowiec 20.09.08 16:30
10 Kolejka
Górnik Jaworzno 0 : 2 Czarni Sosnowiec 27.09.08 16:00
Pogoń Imielin 0 : 3 Unia Z±bkowice 27.09.08 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 1 : 3 Górnik Piaski 27.09.08 16:00
Orkan Dabrówka Wielka 1 : 1 Kolejarz 24 Katowice 27.09.08 16:00
Unia D±browa Górnicza 4 : 3 Milenium Wojkowice 27.09.08 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 4 : 3 MKS Siemianowice ¦l±skie 27.09.08 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 0 : 1 MCKS CzeladĽ 27.09.08 16:00
Szczakowianka Jaworzno 3 : 1 Podlesianka Katowice 27.09.08 16:00
11 Kolejka
Podlesianka Katowice 1 : 2 Górnik Jaworzno 04.10.08 16:00
MCKS CzeladĽ 0 : 3 Szczakowianka Jaworzno 04.10.08 16:00
MKS Siemianowice ¦l±skie 1 : 1 Andaluzja Brzozowice-Kamień 04.10.08 16:00
Milenium Wojkowice 4 : 3 AKS Niwka Sosnowiec 04.10.08 16:00
Kolejarz 24 Katowice 2 : 1 Unia D±browa Górnicza 04.10.08 16:00
Górnik Piaski 1 : 3 Orkan Dabrówka Wielka 04.10.08 16:00
Unia Z±bkowice 2 : 1 Ciężkowianka Jaworzno 04.10.08 16:00
Czarni Sosnowiec 9 : 0 Pogoń Imielin 04.10.08 16:00
12 kolejka
Górnik Jaworzno 4 : 1 Pogoń Imielin 11.10.08 15:30
Ciężkowianka Jaworzno 1 : 5 Czarni Sosnowiec 11.10.08 15:30
Orkan Dabrówka Wielka 1 : 0 Unia Z±bkowice 11.10.08 15:30
Unia D±browa Górnicza 0 : 2 Górnik Piaski 11.10.08 15:30
AKS Niwka Sosnowiec 1 : 1 Kolejarz 24 Katowice 11.10.08 15:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień 1 : 1 Milenium Wojkowice 11.10.08 15:30
Szczakowianka Jaworzno 4 : 0 MKS Siemianowice ¦l±skie 11.10.08 15:30
Podlesianka Katowice 2 : 0 MCKS CzeladĽ 11.10.08 15:30
13 Kolejka
MCKS CzeladĽ 0 : 2 Górnik Jaworzno 18.10.08 15:30
MKS Siemianowice ¦l±skie 1 : 2 Podlesianka Katowice 18.10.08 15:30
Milenium Wojkowice 1 : 2 Szczakowianka Jaworzno 18.10.08 15:30
Kolejarz 24 Katowice 2 : 6 Andaluzja Brzozowice-Kamień 18.10.08 15:30
Górnik Piaski 3 : 1 AKS Niwka Sosnowiec 18.10.08 15:30
Unia Z±bkowice 2 : 0 Unia D±browa Górnicza 18.10.08 15:30
Czarni Sosnowiec 4 : 0 Orkan Dabrówka Wielka 18.10.08 15:30
Pogoń Imielin 1 : 1 Ciężkowianka Jaworzno 18.10.08 15:30
14 Kolejka
Górnik Jaworzno 6 : 0 Ciężkowianka Jaworzno 25.10.08 15:00
Orkan Dabrówka Wielka 1 : 2 Pogoń Imielin 25.10.08 15:00
Unia D±browa Górnicza 1 : 2 Czarni Sosnowiec 25.10.08 15:00
AKS Niwka Sosnowiec 0 : 1 Unia Z±bkowice 25.10.08 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 1 : 2 Górnik Piaski 25.10.08 15:00
Szczakowianka Jaworzno 1 : 0 Kolejarz 24 Katowice 25.10.08 15:00
Podlesianka Katowice 0 : 3 Milenium Wojkowice 25.10.08 15:00
MCKS CzeladĽ 3 : 1 MKS Siemianowice ¦l±skie 25.10.08 15:00
15 Kolejka
MKS Siemianowice ¦l±skie 2 : 1 Górnik Jaworzno 02.11.08 13:30
Milenium Wojkowice 0 : 0 MCKS CzeladĽ 02.11.08 13:30
Kolejarz 24 Katowice 1 : 2 Podlesianka Katowice 02.11.08 13:30
Górnik Piaski 3 : 1 Szczakowianka Jaworzno 02.11.08 13:30
Unia Z±bkowice 2 : 1 Andaluzja Brzozowice-Kamień 02.11.08 13:30
Czarni Sosnowiec 2 : 1 AKS Niwka Sosnowiec 31.10.08 14:00
Pogoń Imielin 2 : 1 Unia D±browa Górnicza 02.11.08 13:30
Ciężkowianka Jaworzno 5 : 0 Orkan Dabrówka Wielka 02.11.08 13:30
16 Kolejka
MKS Siemianowice ¦l±skie 2 : 2 Milenium Wojkowice 08.11.08 13:30
Górnik Jaworzno 0 : 0 Orkan Dabrówka Wielka 08.11.08 13:30
Ciężkowianka Jaworzno 1 : 3 Unia D±browa Górnicza 08.11.08 13:30
Pogoń Imielin 2 : 2 AKS Niwka Sosnowiec 08.11.08 13:30
Czarni Sosnowiec 0 : 0 Andaluzja Brzozowice-Kamień 08.11.08 13:30
Unia Z±bkowice 3 : 1 Szczakowianka Jaworzno 08.11.08 13:30
Górnik Piaski 0 : 1 Podlesianka Katowice 08.11.08 13:30
Kolejarz 24 Katowice 0 : 2 MCKS CzeladĽ 08.11.08 13:30
17 Kolejka
Milenium Wojkowice 1 : 3 Górnik Jaworzno 15.11.08 13:30
MKS Siemianowice ¦l±skie 2 : 0 Kolejarz 24 Katowice 15.11.08 13:30
MCKS CzeladĽ 1 : 4 Górnik Piaski 15.11.08 13:30
Podlesianka Katowice 0 : 2 Unia Z±bkowice 16.11.08 11:00
Szczakowianka Jaworzno 1 : 1 Czarni Sosnowiec 16.11.08 11:00
AKS Niwka Sosnowiec 2 : 0 Ciężkowianka Jaworzno 15.11.08 13:30
Unia D±browa Górnicza 3 : 2 Orkan Dabrówka Wielka 15.11.08 13:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień 1 : 1 Pogoń Imielin 21.03.09 15:00
18 Kolejka
Górnik Jaworzno 1 : 2 Unia D±browa Górnicza 08.04.09 16:30
Orkan Dabrówka Wielka 2 : 5 AKS Niwka Sosnowiec 08.04.09 16:30
Ciężkowianka Jaworzno 0 : 0 Andaluzja Brzozowice-Kamień 08.04.09 16:30
Pogoń Imielin 0 : 3 Szczakowianka Jaworzno 08.04.09 16:30
Czarni Sosnowiec 2 : 1 Podlesianka Katowice 08.04.09 16:30
Unia Z±bkowice 1 : 1 MCKS CzeladĽ 08.04.09 16:30
Górnik Piaski 1 : 1 MKS Siemianowice ¦l±skie 08.04.09 16:30
Kolejarz 24 Katowice 4 : 3 Milenium Wojkowice 11.04.09 12:30
19 Kolejka
Kolejarz 24 Katowice 1 : 2 Górnik Jaworzno 28.03.09 15:00
Milenium Wojkowice 1 : 4 Górnik Piaski 28.03.09 15:00
MKS Siemianowice ¦l±skie 1 : 0 Unia Z±bkowice 28.03.09 15:00
MCKS CzeladĽ 2 : 1 Czarni Sosnowiec 28.03.09 15:00
Podlesianka Katowice 1 : 1 Pogoń Imielin 28.03.09 15:00
Szczakowianka Jaworzno 2 : 0 Ciężkowianka Jaworzno 29.03.09 11:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 0 : 0 Orkan Dabrówka Wielka 28.03.09 15:00
AKS Niwka Sosnowiec 1 : 0 Unia D±browa Górnicza 28.03.09 15:00
20 Kolejka
Górnik Jaworzno 2 : 0 AKS Niwka Sosnowiec 4.04.09 16:00
Unia D±browa Górnicza 0 : 1 Andaluzja Brzozowice-Kamień 4.04.09 16:00
Orkan Dabrówka Wielka 0 : 1 Szczakowianka Jaworzno 5.04.09 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 0 : 0 Podlesianka Katowice 4.04.09 16:00
Pogoń Imielin 0 : 0 MCKS CzeladĽ 4.04.09 16:00
Czarni Sosnowiec 5 : 0 MKS Siemianowice ¦l±skie 4.04.09 16:00
Unia Z±bkowice 3 : 1 Milenium Wojkowice 4.04.09 16:00
Górnik Piaski 3 : 2 Kolejarz 24 Katowice 4.04.09 16:00
21 Kolejka
Górnik Piaski 1 : 0 Górnik Jaworzno 29.04.09 17:00
Kolejarz 24 Katowice 0 : 2 Unia Z±bkowice 29.04.09 17:00
Milenium Wojkowice 3 : 1 Czarni Sosnowiec 29.04.09 17:00
MKS Siemianowice ¦l±skie 3 : 0 Pogoń Imielin 11.04.09 16:00
MCKS CzeladĽ 3 : 2 Ciężkowianka Jaworzno 11.04.09 16:00
Podlesianka Katowice 1 : 0 Orkan Dabrówka Wielka 11.04.09 16:00
Szczakowianka Jaworzno 1 : 0 Unia D±browa Górnicza 11.04.09 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 0 : 1 AKS Niwka Sosnowiec 11.04.09 16:00
22 Kolejka
Górnik Jaworzno 1 : 0 Andaluzja Brzozowice-Kamień 18.04.09 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 0 : 1 Szczakowianka Jaworzno 18.04.09 16:00
Unia D±browa Górnicza 3 : 0 Podlesianka Katowice 18.04.09 16:00
Orkan Dabrówka Wielka 0 : 1 MCKS CzeladĽ 18.04.09 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 3 : 3 MKS Siemianowice ¦l±skie 18.04.09 16:00
Pogoń Imielin 1 : 3 Milenium Wojkowice 18.04.09 16:00
Czarni Sosnowiec 3 : 0 Kolejarz 24 Katowice 18.04.09 16:00
Unia Z±bkowice 6 : 1 Górnik Piaski 18.04.09 16:00
23 Kolejka
Unia Z±bkowice 1 : 1 Górnik Jaworzno 25.04.09 16:00
Górnik Piaski 1 : 2 Czarni Sosnowiec 25.04.09 16:00
Kolejarz 24 Katowice 3 : 0 Pogoń Imielin 25.04.09 16:00
Milenium Wojkowice 2 : 0 Ciężkowianka Jaworzno 25.04.09 16:00
MKS Siemianowice ¦l±skie 0 : 2 Orkan Dabrówka Wielka 25.04.09 16:00
MCKS CzeladĽ 3 : 2 Unia D±browa Górnicza 25.04.09 16:00
Podlesianka Katowice 3 : 4 AKS Niwka Sosnowiec 25.04.09 16:00
Szczakowianka Jaworzno 1 : 0 Andaluzja Brzozowice-Kamień 13.05.09 17:00
24 Kolejka
Górnik Jaworzno 0 : 0 Szczakowianka Jaworzno 2.05.09 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 0 : 1 Podlesianka Katowice 2.05.09 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 0 : 2 MCKS CzeladĽ 2.05.09 17:00
Unia D±browa Górnicza 1 : 2 MKS Siemianowice ¦l±skie 2.05.09 17:00
Orkan Dabrówka Wielka 1 : 4 Milenium Wojkowice 2.05.09 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 1 : 0 Kolejarz 24 Katowice 2.05.09 17:00
Pogoń Imielin 0 : 2 Górnik Piaski 2.05.09 17:00
Czarni Sosnowiec 2 : 1 Unia Z±bkowice 2.05.09 17:00
25 Kolejka
Czarni Sosnowiec 3 : 0 Górnik Jaworzno 9.05.09 17:00
Unia Z±bkowice 1 : 1 Pogoń Imielin 9.05.09 17:00
Górnik Piaski 3 : 1 Ciężkowianka Jaworzno 9.05.09 17:00
Kolejarz 24 Katowice 6 : 0 Orkan Dabrówka Wielka 9.05.09 17:00
Milenium Wojkowice 3 : 2 Unia D±browa Górnicza 9.05.09 17:00
MKS Siemianowice ¦l±skie 1 : 3 AKS Niwka Sosnowiec 9.05.09 17:00
MCKS CzeladĽ 2 : 0 Andaluzja Brzozowice-Kamień 9.05.09 17:00
Podlesianka Katowice 0 : 2 Szczakowianka Jaworzno 9.05.09 17:00
26 Kolejka
Górnik Jaworzno 2 : 0 Podlesianka Katowice 16.05.09 17:00
Szczakowianka Jaworzno 2 : 2 MCKS CzeladĽ 17.05.09 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 1 : 1 MKS Siemianowice ¦l±skie 16.05.09 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 1 : 3 Milenium Wojkowice 16.05.09 17:00
Unia D±browa Górnicza 2 : 1 Kolejarz 24 Katowice 16.05.09 17:00
Orkan Dabrówka Wielka 4 : 1 Górnik Piaski 16.05.09 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 2 : 4 Unia Z±bkowice 16.05.09 17:00
Pogoń Imielin 1 : 2 Czarni Sosnowiec 16.05.09 17:00
27 Kolejka
Pogoń Imielin 2 : 1 Górnik Jaworzno 23.05.09 17:00
Czarni Sosnowiec 2 : 1 Ciężkowianka Jaworzno 23.05.09 17:00
Unia Z±bkowice 4 : 0 Orkan Dabrówka Wielka 23.05.09 17:00
Górnik Piaski 1 : 0 Unia D±browa Górnicza 23.05.09 17:00
Kolejarz 24 Katowice 3 : 0 AKS Niwka Sosnowiec 23.05.09 17:00
Milenium Wojkowice 1 : 1 Andaluzja Brzozowice-Kamień 23.05.09 17:00
MKS Siemianowice ¦l±skie 0 : 1 Szczakowianka Jaworzno 23.05.09 17:00
MCKS CzeladĽ 2 : 0 Podlesianka Katowice 23.05.09 17:00
28 Kolejka
Górnik Jaworzno 0 : 0 MCKS CzeladĽ 30.05.09 17:00
Podlesianka Katowice 1 : 2 MKS Siemianowice ¦l±skie 30.05.09 17:00
Szczakowianka Jaworzno 2 : 0 Milenium Wojkowice 31.05.09 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 1 : 1 Kolejarz 24 Katowice 30.05.09 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 1 : 2 Górnik Piaski 30.05.09 17:00
Unia D±browa Górnicza 2 : 4 Unia Z±bkowice 30.05.09 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 0 : 3 Pogoń Imielin 30.05.09 17:00
Orkan Dabrówka Wielka 0 : 3 Czarni Sosnowiec 30.05.09 17:00
29 Kolejka
Ciężkowianka Jaworzno 0 : 2 Górnik Jaworzno 06.06.08 17:00
Pogoń Imielin 3 : 0 Orkan Dabrówka Wielka 06.06.08 17:00
Czarni Sosnowiec 3 : 0 Unia D±browa Górnicza 06.06.08 17:00
Unia Z±bkowice 4 : 1 AKS Niwka Sosnowiec 06.06.08 17:00
Górnik Piaski 1 : 1 Andaluzja Brzozowice-Kamień 06.06.08 17:00
Kolejarz 24 Katowice 1 : 6 Szczakowianka Jaworzno 06.06.08 17:00
Milenium Wojkowice 4 : 2 Podlesianka Katowice 06.06.08 17:00
MKS Siemianowice ¦l±skie 2 : 2 MCKS CzeladĽ 06.06.08 17:00
30 Kolejka
Górnik Jaworzno 1 : 2 MKS Siemianowice ¦l±skie 13.06.08 17:00
MCKS CzeladĽ 3 : 2 Milenium Wojkowice 13.06.08 17:00
Podlesianka Katowice 1 : 3 Kolejarz 24 Katowice 13.06.08 17:00
Szczakowianka Jaworzno 4 : 0 Górnik Piaski 13.06.08 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 3 : 1 Unia Z±bkowice 13.06.08 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 1 : 0 Czarni Sosnowiec 13.06.08 17:00
Unia D±browa Górnicza 0 : 1 Pogoń Imielin 13.06.08 17:00
Orkan Dabrówka Wielka 1 : 0 Ciężkowianka Jaworzno 13.06.08 17:00
>> OSTATNI MECZ

V liga - Sobota, 11 paĽdziernika 2009, godz. 13:30

  0:1 (0:1)

15' R.Skrzypek

Szczakowianka Jaworzno zwycięstwem 1:0 nad Podlesiank± Katowice zakończyła rundę jesienn± V ligi sezonu 2009/2010. Spotkanie rozegrane na obiekcie przy Sołtysiej w Katowicach pokazało, że zespół Andrzeja Sermaka w obecnym składzie jest jednym zespołem, który liczy się w tym sezonie do awansu. Pomimo fatalnych warunków, jakie panowały na obiekcie w Katowicach-Podlesiu, prawie niewidocznych linii kończ±cych pole gry i kałużach jakie znajdowały się na murawie, sędzia spotkania - Piotr Bielecki, zdecydował o nieodwoływaniu spotkania, które od pierwszych minut spotkania rozgrywane było pod dyktando Szczako... więcej

Relacja z meczu                        Metryka spotkania
Skomentuj mecz                      Galeria zdjęć

>> SPARINGI ZIMA 2009
30 stycznia - sparing: LKS Nadwi¶lanin Gromiec
3 luty - sparing: Kmita Zabierzów
6 luty - sparing: rywal nieustalony
13 luty - sparing: Milenium Wojkowice
20 luty - sparing: Janina Libi±ż
27 luty - sparing: Beskid Andrychów
3 marca - sparing: Rekord Bielsko-Biała
6 marca - sparing: Unia Bieruń
13 marca - sparing: Unia O¶więcim

*Więcej informacji o sparingach, można zobaczyć po kliknięciu w
Sparingi to ważna sprawa dla Szczakowianki - dlatego będzie ich rozgrywać jak najwięcej przed każdym sezonem rozgrywek.
>> TRANSFERY ZIMA 2009
Odchodz±:
  • Paweł Sermak (GKS Katowice)
  • Łukasz Pactwa (Janina Libi±ż)
  • Sebastian Chojnowski (Okocimski Brzesko)
  • Bartek Sałapatek (Okocimski Brzesko)

Czcionk± pogrubion± pewne transfery!
>> GALERIA ZDJĘĆ
>> SONDA
Która z formacji Szczakowianki wymaga największych wzmocnień w przerwie zimowej?
bramkarz
obrona
pomoc
atak
>> STATYSTYKI
  Wtorek, 20 paĽdziernika 2020
  Do końca roku pozostało dni: 72  
  Aktualnie osób na stronie: 4  
  Portal powstał dni temu: 4360  
  Zarejestrowanych użytkowników: 193  
> LOGOWANIE
Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj
odzyskaj hasło