Kalendarz na 2010 rok!
Do 20 grudnia można dokonywać zapisów na kalendarze Szczakowianki Jaworzno na rok 2010. Kalendarze wydawane będa w rozmiarze A3 w cenie 15 zł. Zapisów można dokonać pod numerem Gadu Gadu: 1925923 lub E-Mal: rafal.bzowski@szczakowianka.pl Dodatkowo informujemy, że tylko wczesniejsze zamówienie i przedpłata gwarantuje zakup kalendarza. Goraco polecamy....Więcej!

     

0:1
Podlesianka Katowice
vs
Szczakowianka Jaworzno
R 11.11.2009, 13:30 Liga okręgowa

-:-
MCKS CzeladĽ
vs
Szczakowianka Jaworzno
20.03.2010, 15:00 terminarz
Liga okręgowa


Terminarz Tabela Strzelcy Kluby Newsy

Terminarz Liga okręgowa sezon 2009/2010

1. kolejka
Szczakowianka Jaworzno 2:0 MCKS CzeladĽ 15.08.2009 17:00
ZapowiedĽ   Relacja
Górnik Piaski 2:2 Pogoń Imielin 15.08.2009 17:00
Zgoda Byczyna 1:5 Unia Z±bkowice 15.08.2009 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 0:0 AKS Niwka Sosnowiec 15.08.2009 17:00
Milenium Wojkowice 0:1 Górnik Jaworzno 15.08.2009 17:00
Unia D±browa Górnicza 6:0 ¬ródło Kromołów 15.08.2009 17:00
MKS Siemianowice ¦l±skie 0:1 Orkan Dabrówka Wielka 15.08.2009 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1:0 Podlesianka Katowice 09.09.2009 17:00
2. kolejka
Pogoń Imielin 3:2 Orkan Dabrówka Wielka 22.08.2009 17:00
Podlesianka Katowice 0:1 MKS Siemianowice ¦l±skie 22.08.2009 17:00
¬ródło Kromołów 0:11 Szczakowianka Jaworzno 22.08.2009 17:00
ZapowiedĽ   Relacja
Górnik Jaworzno 1:0 Unia D±browa Górnicza 22.08.2009 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 1:2 Milenium Wojkowice 22.08.2009 17:00
Unia Z±bkowice 3:0 Andaluzja Brzozowice-Kamień 22.08.2009 17:00
Górnik Piaski 3:1 Zgoda Byczyna 22.08.2009 17:00
MCKS CzeladĽ 2:2 Gwarek Tarnowskie Góry 22.08.2009 17:00
3. kolejka
Zgoda Byczyna 4:1 Pogoń Imielin 26.08.2009 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 0:0 Górnik Piaski 26.08.2009 17:00
Milenium Wojkowice 2:0 Unia Z±bkowice 26.08.2009 17:00
Unia D±browa Górnicza 3:1 AKS Niwka Sosnowiec 26.08.2009 17:00
Szczakowianka Jaworzno 2:1 Górnik Jaworzno 26.08.2009 17:00
ZapowiedĽ   Relacja
MKS Siemianowice ¦l±skie 2:4 MCKS CzeladĽ 26.08.2009 17:00
Orkan Dabrówka Wielka 0:0 Podlesianka Katowice 26.08.2009 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 9:0 ¬ródło Kromołów 26.08.2009 17:00
4. kolejka
Pogoń Imielin 2:1 Podlesianka Katowice 29.08.2009 17:00
MCKS CzeladĽ 1:1 Orkan Dabrówka Wielka 29.08.2009 17:00
¬ródło Kromołów 0:4 MKS Siemianowice ¦l±skie 29.08.2009 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 0:4 Szczakowianka Jaworzno 29.08.2009 17:00
ZapowiedĽ   Relacja
Unia Z±bkowice 1:2 Unia D±browa Górnicza 29.08.2009 17:00
Górnik Piaski 6:0 Milenium Wojkowice 29.08.2009 17:00
Zgoda Byczyna 1:0 Andaluzja Brzozowice-Kamień 29.08.2009 17:00
Górnik Jaworzno 1:1 Gwarek Tarnowskie Góry 29.08.2009 17:00
5. kolejka
Andaluzja Brzozowice-Kamień 1:2 Pogoń Imielin 05.09.2009 17:00
Milenium Wojkowice 0:1 Zgoda Byczyna 05.09.2009 17:00
Unia D±browa Górnicza 0:2 Górnik Piaski 05.09.2009 17:00
Szczakowianka Jaworzno 4:0 Unia Z±bkowice 05.09.2009 17:00
ZapowiedĽ   Relacja
MKS Siemianowice ¦l±skie 3:3 Górnik Jaworzno 05.09.2009 17:00
Orkan Dabrówka Wielka 5:0 ¬ródło Kromołów 05.09.2009 17:00
Podlesianka Katowice 1:0 MCKS CzeladĽ 05.09.2009 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2:1 AKS Niwka Sosnowiec 05.09.2009 17:00
6. kolejka
Pogoń Imielin 0:1 MCKS CzeladĽ 12.09.2009 17:00
¬ródło Kromołów 0:5 Podlesianka Katowice 12.09.2009 17:00
Górnik Jaworzno 2:1 Orkan Dabrówka Wielka 12.09.2009 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 2:0 MKS Siemianowice ¦l±skie 12.09.2009 17:00
Górnik Piaski 0:3 Szczakowianka Jaworzno 12.09.2009 17:00
ZapowiedĽ   Relacja
Zgoda Byczyna 2:3 Unia D±browa Górnicza 12.09.2009 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 1:0 Milenium Wojkowice 12.09.2009 17:00
Unia Z±bkowice 0:0 Gwarek Tarnowskie Góry 12.09.2009 17:00
7. kolejka
Milenium Wojkowice 3:2 Pogoń Imielin 19.09.2009 17:00
Unia D±browa Górnicza 1:0 Andaluzja Brzozowice-Kamień 19.09.2009 17:00
Szczakowianka Jaworzno 4:0 Zgoda Byczyna 19.09.2009 16:00
ZapowiedĽ   Relacja
MKS Siemianowice ¦l±skie 0:1 Unia Z±bkowice 19.09.2009 17:00
Orkan Dabrówka Wielka 1:1 AKS Niwka Sosnowiec 19.09.2009 17:00
Podlesianka Katowice 0:3 Górnik Jaworzno 19.09.2009 17:00
MCKS CzeladĽ 11:0 ¬ródło Kromołów 19.09.2009 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2:4 Górnik Piaski 19.09.2009 17:00
8. kolejka
Pogoń Imielin 8:1 ¬ródło Kromołów 26.09.2009 16:00
Górnik Jaworzno 2:3 MCKS CzeladĽ 26.09.2009 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 0:0 Podlesianka Katowice 26.09.2009 16:00
Unia Z±bkowice 1:1 Orkan Dabrówka Wielka 26.09.2009 16:00
Górnik Piaski 5:0 MKS Siemianowice ¦l±skie 26.09.2009 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 0:5 Szczakowianka Jaworzno 26.09.2009 16:00
ZapowiedĽ   Relacja
Milenium Wojkowice 0:5 Unia D±browa Górnicza 26.09.2009 16:00
Zgoda Byczyna 2:0 Gwarek Tarnowskie Góry 26.09.2009 16:00
9. kolejka
Unia D±browa Górnicza 1:1 Pogoń Imielin 03.10.2009 16:00
Szczakowianka Jaworzno 6:0 Milenium Wojkowice 03.10.2009 16:00
ZapowiedĽ   Relacja
MKS Siemianowice ¦l±skie 1:1 Zgoda Byczyna 03.10.2009 16:00
Orkan Dabrówka Wielka 0:0 Górnik Piaski 03.10.2009 16:00
Podlesianka Katowice 2:1 Unia Z±bkowice 03.10.2009 16:00
MCKS CzeladĽ 2:0 AKS Niwka Sosnowiec 03.10.2009 16:00
¬ródło Kromołów 0:3 Górnik Jaworzno 03.10.2009 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1:1 Andaluzja Brzozowice-Kamień 03.10.2009 16:00
10. kolejka
Pogoń Imielin 0:1 Górnik Jaworzno 10.10.2009 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 9:0 ¬ródło Kromołów 10.10.2009 16:00
Unia Z±bkowice 2:1 MCKS CzeladĽ 10.10.2009 16:00
Górnik Piaski 7:1 Podlesianka Katowice 10.10.2009 16:00
Zgoda Byczyna 2:1 Orkan Dabrówka Wielka 10.10.2009 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień 1:4 MKS Siemianowice ¦l±skie 10.10.2009 16:00
Unia D±browa Górnicza 0:3 Szczakowianka Jaworzno 10.10.2009 16:00
ZapowiedĽ   Relacja
Milenium Wojkowice 2:0 Gwarek Tarnowskie Góry 10.10.2009 16:00
11. kolejka
Szczakowianka Jaworzno 2:0 Pogoń Imielin 17.10.2009 15:30
ZapowiedĽ   Relacja
Gwarek Tarnowskie Góry - : - Unia D±browa Górnicza 17.10.2009 15:30
Orkan Dabrówka Wielka 1:1 Andaluzja Brzozowice-Kamień 17.10.2009 15:30
Podlesianka Katowice 2:2 Zgoda Byczyna 17.10.2009 15:30
MCKS CzeladĽ 1:0 Górnik Piaski 17.10.2009 15:30
¬ródło Kromołów 1:5 Unia Z±bkowice 17.10.2009 15:30
Górnik Jaworzno 4:1 AKS Niwka Sosnowiec 17.10.2009 15:30
MKS Siemianowice ¦l±skie 1:2 Milenium Wojkowice 17.10.2009 15:30
12. kolejka
Pogoń Imielin 1:1 AKS Niwka Sosnowiec 24.10.2009 15:30
Szczakowianka Jaworzno 4:0 Gwarek Tarnowskie Góry 24.10.2009 15:30
ZapowiedĽ   Relacja
Unia Z±bkowice 4:0 Górnik Jaworzno 24.10.2009 15:30
Górnik Piaski 6:0 ¬ródło Kromołów 24.10.2009 15:30
Zgoda Byczyna 0:0 MCKS CzeladĽ 24.10.2009 15:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień 3:2 Podlesianka Katowice 24.10.2009 15:30
Milenium Wojkowice 2:0 Orkan Dabrówka Wielka 24.10.2009 15:30
Unia D±browa Górnicza 3:0 MKS Siemianowice ¦l±skie 24.10.2009 15:30
13. kolejka
Gwarek Tarnowskie Góry 1:2 Pogoń Imielin 31.10.2009 14:00
MKS Siemianowice ¦l±skie 0:3 Szczakowianka Jaworzno 31.10.2009 13:30
ZapowiedĽ   Relacja
Orkan Dabrówka Wielka 1:2 Unia D±browa Górnicza 31.10.2009 14:00
Podlesianka Katowice 4:1 Milenium Wojkowice 31.10.2009 14:00
MCKS CzeladĽ 0:0 Andaluzja Brzozowice-Kamień 31.10.2009 14:00
¬ródło Kromołów 0:4 Zgoda Byczyna 31.10.2009 14:00
Górnik Jaworzno 1:4 Górnik Piaski 31.10.2009 14:00
AKS Niwka Sosnowiec 3:2 Unia Z±bkowice 31.10.2009 14:00
14. kolejka
Pogoń Imielin 1:1 Unia Z±bkowice 07.11.2009 13:30
Górnik Piaski 4:1 AKS Niwka Sosnowiec 07.11.2009 13:30
Zgoda Byczyna 1:4 Górnik Jaworzno 07.11.2009 13:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień 5:1 ¬ródło Kromołów 07.11.2009 13:30
Milenium Wojkowice 1:2 MCKS CzeladĽ 07.11.2009 13:30
Unia D±browa Górnicza 1:1 Podlesianka Katowice 07.11.2009 13:30
Szczakowianka Jaworzno 4:0 Orkan Dabrówka Wielka 07.11.2009 13:30
ZapowiedĽ   Relacja
Gwarek Tarnowskie Góry 0:0 MKS Siemianowice ¦l±skie 07.11.2009 13:30
15. kolejka
MKS Siemianowice ¦l±skie 5:0 Pogoń Imielin 11.11.2009 13:30
Podlesianka Katowice 0:1 Szczakowianka Jaworzno 11.11.2009 13:30
ZapowiedĽ   Relacja
MCKS CzeladĽ 1:0 Unia D±browa Górnicza 11.11.2009 13:30
¬ródło Kromołów 1:9 Milenium Wojkowice 11.11.2009 13:30
Górnik Jaworzno 0:1 Andaluzja Brzozowice-Kamień 11.11.2009 13:30
AKS Niwka Sosnowiec 2:4 Zgoda Byczyna 11.11.2009 13:30
Unia Z±bkowice 3:1 Górnik Piaski 11.11.2009 13:30
Orkan Dabrówka Wielka 2:1 Gwarek Tarnowskie Góry 11.11.2009 13:30
16. kolejka
Pogoń Imielin - : - Górnik Piaski 20.03.2010 15:00
Unia Z±bkowice - : - Zgoda Byczyna 20.03.2010 15:00
AKS Niwka Sosnowiec - : - Andaluzja Brzozowice-Kamień 20.03.2010 15:00
Górnik Jaworzno - : - Milenium Wojkowice 20.03.2010 15:00
¬ródło Kromołów - : - Unia D±browa Górnicza 20.03.2010 15:00
MCKS CzeladĽ - : - Szczakowianka Jaworzno 20.03.2010 15:00
Orkan Dabrówka Wielka - : - MKS Siemianowice ¦l±skie 20.03.2010 15:00
Podlesianka Katowice - : - Gwarek Tarnowskie Góry 20.03.2010 15:00
17. kolejka
Orkan Dabrówka Wielka - : - Pogoń Imielin 27.03.2010 15:00
MKS Siemianowice ¦l±skie - : - Podlesianka Katowice 27.03.2010 15:00
Szczakowianka Jaworzno - : - ¬ródło Kromołów 27.03.2010 15:00
Unia D±browa Górnicza - : - Górnik Jaworzno 27.03.2010 15:00
Milenium Wojkowice - : - AKS Niwka Sosnowiec 27.03.2010 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień - : - Unia Z±bkowice 27.03.2010 15:00
Zgoda Byczyna - : - Górnik Piaski 27.03.2010 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry - : - MCKS CzeladĽ 27.03.2010 15:00
18. kolejka
Pogoń Imielin - : - Zgoda Byczyna 03.04.2010 11:00
Górnik Piaski - : - Andaluzja Brzozowice-Kamień 03.04.2010 11:00
Unia Z±bkowice - : - Milenium Wojkowice 03.04.2010 11:00
AKS Niwka Sosnowiec - : - Unia D±browa Górnicza 03.04.2010 11:00
Górnik Jaworzno - : - Szczakowianka Jaworzno 03.04.2010 11:00
MCKS CzeladĽ - : - MKS Siemianowice ¦l±skie 03.04.2010 11:00
Podlesianka Katowice - : - Orkan Dabrówka Wielka 03.04.2010 11:00
¬ródło Kromołów - : - Gwarek Tarnowskie Góry 03.04.2010 11:00
19. kolejka
Podlesianka Katowice - : - Pogoń Imielin 10.04.2010 16:00
Orkan Dabrówka Wielka - : - MCKS CzeladĽ 10.04.2010 16:00
MKS Siemianowice ¦l±skie - : - ¬ródło Kromołów 10.04.2010 16:00
Szczakowianka Jaworzno - : - AKS Niwka Sosnowiec 10.04.2010 16:00
Unia D±browa Górnicza - : - Unia Z±bkowice 10.04.2010 16:00
Milenium Wojkowice - : - Górnik Piaski 10.04.2010 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień - : - Zgoda Byczyna 10.04.2010 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry - : - Górnik Jaworzno 10.04.2010 16:00
20. kolejka
Pogoń Imielin - : - Andaluzja Brzozowice-Kamień 17.04.2010 16:30
Zgoda Byczyna - : - Milenium Wojkowice 17.04.2010 16:30
Górnik Piaski - : - Unia D±browa Górnicza 17.04.2010 16:30
Unia Z±bkowice - : - Szczakowianka Jaworzno 17.04.2010 16:30
Górnik Jaworzno - : - MKS Siemianowice ¦l±skie 17.04.2010 16:30
¬ródło Kromołów - : - Orkan Dabrówka Wielka 17.04.2010 16:30
MCKS CzeladĽ - : - Podlesianka Katowice 17.04.2010 16:30
AKS Niwka Sosnowiec - : - Gwarek Tarnowskie Góry 17.04.2010 16:30
21. kolejka
MCKS CzeladĽ - : - Pogoń Imielin 24.04.2010 16:30
Podlesianka Katowice - : - ¬ródło Kromołów 24.04.2010 16:30
Orkan Dabrówka Wielka - : - Górnik Jaworzno 24.04.2010 16:30
MKS Siemianowice ¦l±skie - : - AKS Niwka Sosnowiec 24.04.2010 16:30
Szczakowianka Jaworzno - : - Górnik Piaski 24.04.2010 16:30
Unia D±browa Górnicza - : - Zgoda Byczyna 24.04.2010 16:30
Milenium Wojkowice - : - Andaluzja Brzozowice-Kamień 24.04.2010 16:30
Gwarek Tarnowskie Góry - : - Unia Z±bkowice 24.04.2010 16:30
22. kolejka
Pogoń Imielin - : - Milenium Wojkowice 01.05.2010 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień - : - Unia D±browa Górnicza 01.05.2010 17:00
Zgoda Byczyna - : - Szczakowianka Jaworzno 01.05.2010 17:00
Unia Z±bkowice - : - MKS Siemianowice ¦l±skie 01.05.2010 17:00
AKS Niwka Sosnowiec - : - Orkan Dabrówka Wielka 01.05.2010 17:00
Górnik Jaworzno - : - Podlesianka Katowice 01.05.2010 17:00
¬ródło Kromołów - : - MCKS CzeladĽ 01.05.2010 17:00
Górnik Piaski - : - Gwarek Tarnowskie Góry 01.05.2010 17:00
23. kolejka
¬ródło Kromołów - : - Pogoń Imielin 08.05.2010 17:00
MCKS CzeladĽ - : - Górnik Jaworzno 08.05.2010 17:00
Podlesianka Katowice - : - AKS Niwka Sosnowiec 08.05.2010 17:00
Orkan Dabrówka Wielka - : - Unia Z±bkowice 08.05.2010 17:00
MKS Siemianowice ¦l±skie - : - Górnik Piaski 08.05.2010 17:00
Szczakowianka Jaworzno - : - Andaluzja Brzozowice-Kamień 08.05.2010 17:00
Unia D±browa Górnicza - : - Milenium Wojkowice 08.05.2010 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry - : - Zgoda Byczyna 08.05.2010 17:00
24. kolejka
Pogoń Imielin - : - Unia D±browa Górnicza 15.05.2010 17:00
Milenium Wojkowice - : - Szczakowianka Jaworzno 15.05.2010 17:00
Zgoda Byczyna - : - MKS Siemianowice ¦l±skie 15.05.2010 17:00
Górnik Piaski - : - Orkan Dabrówka Wielka 15.05.2010 17:00
Unia Z±bkowice - : - Podlesianka Katowice 15.05.2010 17:00
AKS Niwka Sosnowiec - : - MCKS CzeladĽ 15.05.2010 17:00
Górnik Jaworzno - : - ¬ródło Kromołów 15.05.2010 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień - : - Gwarek Tarnowskie Góry 15.05.2010 17:00
25. kolejka
Górnik Jaworzno - : - Pogoń Imielin 22.05.2010 17:00
¬ródło Kromołów - : - AKS Niwka Sosnowiec 22.05.2010 17:00
MCKS CzeladĽ - : - Unia Z±bkowice 22.05.2010 17:00
Podlesianka Katowice - : - Górnik Piaski 22.05.2010 17:00
Orkan Dabrówka Wielka - : - Zgoda Byczyna 22.05.2010 17:00
MKS Siemianowice ¦l±skie - : - Andaluzja Brzozowice-Kamień 22.05.2010 17:00
Szczakowianka Jaworzno - : - Unia D±browa Górnicza 22.05.2010 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry - : - Milenium Wojkowice 22.05.2010 17:00
26. kolejka
Pogoń Imielin - : - Szczakowianka Jaworzno 29.05.2010 17:00
Milenium Wojkowice - : - MKS Siemianowice ¦l±skie 29.05.2010 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień - : - Orkan Dabrówka Wielka 29.05.2010 17:00
Zgoda Byczyna - : - Podlesianka Katowice 29.05.2010 17:00
Górnik Piaski - : - MCKS CzeladĽ 29.05.2010 17:00
Unia Z±bkowice - : - ¬ródło Kromołów 29.05.2010 17:00
AKS Niwka Sosnowiec - : - Górnik Jaworzno 29.05.2010 17:00
Unia D±browa Górnicza - : - Gwarek Tarnowskie Góry 29.05.2010 17:00
27. kolejka
AKS Niwka Sosnowiec - : - Pogoń Imielin 05.06.2010 17:00
Górnik Jaworzno - : - Unia Z±bkowice 05.06.2010 17:00
¬ródło Kromołów - : - Górnik Piaski 05.06.2010 17:00
MCKS CzeladĽ - : - Zgoda Byczyna 05.06.2010 17:00
Podlesianka Katowice - : - Andaluzja Brzozowice-Kamień 05.06.2010 17:00
Orkan Dabrówka Wielka - : - Milenium Wojkowice 05.06.2010 17:00
MKS Siemianowice ¦l±skie - : - Unia D±browa Górnicza 05.06.2010 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry - : - Szczakowianka Jaworzno 05.06.2010 17:00
28. kolejka
Szczakowianka Jaworzno - : - MKS Siemianowice ¦l±skie 09.06.2010 17:00
Unia D±browa Górnicza - : - Orkan Dabrówka Wielka 09.06.2010 17:00
Milenium Wojkowice - : - Podlesianka Katowice 09.06.2010 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień - : - MCKS CzeladĽ 09.06.2010 17:00
Zgoda Byczyna - : - ¬ródło Kromołów 09.06.2010 17:00
Górnik Piaski - : - Górnik Jaworzno 09.06.2010 17:00
Unia Z±bkowice - : - AKS Niwka Sosnowiec 09.06.2010 17:00
Pogoń Imielin - : - Gwarek Tarnowskie Góry 09.06.2010 17:00
29. kolejka
Unia Z±bkowice - : - Pogoń Imielin 12.06.2010 17:00
AKS Niwka Sosnowiec - : - Górnik Piaski 12.06.2010 17:00
Górnik Jaworzno - : - Zgoda Byczyna 12.06.2010 17:00
¬ródło Kromołów - : - Andaluzja Brzozowice-Kamień 12.06.2010 17:00
MCKS CzeladĽ - : - Milenium Wojkowice 12.06.2010 17:00
Podlesianka Katowice - : - Unia D±browa Górnicza 12.06.2010 17:00
Orkan Dabrówka Wielka - : - Szczakowianka Jaworzno 12.06.2010 17:00
MKS Siemianowice ¦l±skie - : - Gwarek Tarnowskie Góry 12.06.2010 17:00
30. kolejka
Pogoń Imielin - : - MKS Siemianowice ¦l±skie 19.06.2010 17:00
Szczakowianka Jaworzno - : - Podlesianka Katowice 19.06.2010 17:00
Unia D±browa Górnicza - : - MCKS CzeladĽ 19.06.2010 17:00
Milenium Wojkowice - : - ¬ródło Kromołów 19.06.2010 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień - : - Górnik Jaworzno 19.06.2010 17:00
Zgoda Byczyna - : - AKS Niwka Sosnowiec 19.06.2010 17:00
Górnik Piaski - : - Unia Z±bkowice 19.06.2010 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry - : - Orkan Dabrówka Wielka 19.06.2010 17:00
>> OSTATNI MECZ

V liga - Sobota, 11 paĽdziernika 2009, godz. 13:30

  0:1 (0:1)

15' R.Skrzypek

Szczakowianka Jaworzno zwycięstwem 1:0 nad Podlesiank± Katowice zakończyła rundę jesienn± V ligi sezonu 2009/2010. Spotkanie rozegrane na obiekcie przy Sołtysiej w Katowicach pokazało, że zespół Andrzeja Sermaka w obecnym składzie jest jednym zespołem, który liczy się w tym sezonie do awansu. Pomimo fatalnych warunków, jakie panowały na obiekcie w Katowicach-Podlesiu, prawie niewidocznych linii kończ±cych pole gry i kałużach jakie znajdowały się na murawie, sędzia spotkania - Piotr Bielecki, zdecydował o nieodwoływaniu spotkania, które od pierwszych minut spotkania rozgrywane było pod dyktando Szczako... więcej

Relacja z meczu                        Metryka spotkania
Skomentuj mecz                      Galeria zdjęć

>> SPARINGI ZIMA 2009
30 stycznia - sparing: LKS Nadwi¶lanin Gromiec
3 luty - sparing: Kmita Zabierzów
6 luty - sparing: rywal nieustalony
13 luty - sparing: Milenium Wojkowice
20 luty - sparing: Janina Libi±ż
27 luty - sparing: Beskid Andrychów
3 marca - sparing: Rekord Bielsko-Biała
6 marca - sparing: Unia Bieruń
13 marca - sparing: Unia O¶więcim

*Więcej informacji o sparingach, można zobaczyć po kliknięciu w
Sparingi to ważna sprawa dla Szczakowianki - dlatego będzie ich rozgrywać jak najwięcej przed każdym sezonem rozgrywek.
>> TRANSFERY ZIMA 2009
Odchodz±:
  • Paweł Sermak (GKS Katowice)
  • Łukasz Pactwa (Janina Libi±ż)
  • Sebastian Chojnowski (Okocimski Brzesko)
  • Bartek Sałapatek (Okocimski Brzesko)

Czcionk± pogrubion± pewne transfery!
>> GALERIA ZDJĘĆ
>> SONDA
Która z formacji Szczakowianki wymaga największych wzmocnień w przerwie zimowej?
bramkarz
obrona
pomoc
atak
>> STATYSTYKI
  Pi±tek, 17 stycznia 2020
  Do końca roku pozostało dni: 349  
  Aktualnie osób na stronie: 2  
  Portal powstał dni temu: 4084  
  Zarejestrowanych użytkowników: 193  
> LOGOWANIE
Login:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
zarejestruj
odzyskaj hasło